| victorloren55 a întrebat:

Salut,TPU! Ce jocuri mi-ar merge pe sistemul asta: Procesor Intel Dual core 2030 3.0.0 ghz: Placa video nVIDIA geforge gt 430: Ram 4: Windows 7 Ultimate fifa 14 imi ruleaza dar as vrea si alte jocuri ca nu prea stiu multe dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Wolfanstein,Counter-Strike: Global Offensive,StarCraft II: Heart of the Swarm, Grand Theft Auto V, Syndicate, Max Payne 3, Far Cry 3, Mass Effect 3, Bioshock Infinite

| victorloren55 explică (pentru AdrenalinTm):

Dar de unde descarc gta v?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru victorloren55):

Dai funda siti ziclaughing)

| NumeciudatT a răspuns:

World of tanks ----incearca-l----.