| Aaandreii a întrebat:

De curand cu update-u asta nou de la steam am lag foarte mare! De la 99 fps constant am maxim 15. Nu stiu ce sa ii fac, am incercat toate variantele posibile.

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

1.Debifeaza tot ce este bifat in Options/Video(sunt 4 butoane).2.Da-i restart la steam.3.In launch options
-nofbo -nomsaa
In consola si userconfig.cfg
-fps_max 99

2 răspunsuri:
| beinurusbeini a răspuns:

Trebuie sati restartezi windowsu de la prea multe programe asta e prima varianta si a doua sati stergi programele care ruleaza din bara happy mult noroc

| Aaandreii explică:

A incercat si asta dar degeaba! straight face