| 8paulica a întrebat:

de curand m`i s`a furat contul de la metin 2 Tim si din moment ce am pierdut tot... ma las de orice metin, definitiv. Ce jocuri cu grafica buna, cat de cat noi, fara impuscaturi si omoraturi stiti?( nu trebuie sa fie neaparat online si nu vreau site`uri cu jocuri mici) FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Pai ar fi karos,aion, lineage2, samp, nfs the run,prince of persia assasin creed, nhl, nba, pes,fifa si,wow, ford racing, si multe altele dar te poti uita si pe satul asta http://www.downloadjocuripc.com/

| danutz24 a răspuns:

4 story