| HallyKity a întrebat:

de curand mi-am luat un nou modem de la Orange, dar am nevoie de cartela pentru el, merge si pe cea de la tel meu dar vreau sa ii cumpar alta, trebuie sa merg tot la magazinul de unde l-am luat sau merge orice fel de cartela ( fara numar) si inca ceva modemul are doua cartele una SIM si una microSD, cea de- doua contribuie cumva la viteza?

1 răspuns:
| tweety96 a răspuns:

Si eu am modem de la orange.Eu am o cartela cu numar, dar mie mi-au dat-o cand am facut abonamentul la net.Cat despre microSD nu cred ca are trebuie cu viteza ca la mine are o viteza buna, adica merge repede.