| andreea2700 a întrebat:

BUNA! De unde pot lua si eu jocul 102 dalmatieni ca ma jucam cand eram mica si il adoram...

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Intrii pe site-ul asta http://uploaded.to/file/fmg5b6 dai pe free download astepti 12 secunde si ca sa il instalezi iti trebuie un program numit daemoon tools dar daca vrei ti-l fac eu la 5 dar tu sa til cobori pana atunci.Dar uite si un ghid de instalare:01. extrageti
02. montati imaginea folosind programe ca daemon tools, alcohol 120 %, sau ''ardeti'' imaginea pe un cd folosind nero sau alte programe de inscriptionat cd-uri.
03. rulati fisierul ''setup.exe'' pentru instalare