| PatryRox a întrebat:

Deci, cand eram mica ma jucam foarte mult Freddie Fish big grin Adoram jocu ala pana intr-o zi in care am pierdut CD-ul :-s. asta e, acum, de curand m-am gandit sa incep iar dar nu il gasesc tot jocul ( primul ) gratis. Aveti voi vreo idee unde il gasesc asa?big grin

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Cum se chema primul joc? Freddi Fish and the Missing Kelp Seeds sau Freddi Fish and the Case of the Creature of Coral Cove? se pare ca sunt mai multe.

| PokeMoNN a răspuns:

Si eu l-am jucat foarte mult. chiar mi-as dori sa il gasesc