| BlueFeeling a întrebat:

De unde pot sa imi iau aplicatii/jocuri gratis pe telefon fara sa am internet pe el (de pe PC adica) dar de acelea special pentru el (fullscreen)? Telefonul meu este Nokia 5230.

Răspuns Câştigător
| GabyZarny a răspuns:

Intra aici http://gallery.mobile9.com/ selectezi modelul telefonului si te descurci

4 răspunsuri:
| BlueFeeling explică:

Stiam de acel site dar merci! Acum nu mai e nevoie sa mai raspundeti...

| BlueFeeling explică (pentru BlueFeeling):

Ba da, mai am nevoie!

| vlad_4846 a răspuns:

De la alti utilizatori de Nokia prin bluetooth sau prin tel conectat la pc...cu cablu usb

| alexbosu65 a răspuns:

Scrie "Waptrick" si acolo gasesti ce jocuri vrei pentru telefon.