| BlueBird a întrebat:

deci am nevoie mare de ajutor si va rog sa nu radeti. Eu nu stiu ce-i ala wi-fi adica am wi-fi pe telefon si nu stiu la ce foloseste? ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| iuly26iuly a răspuns:

Cu wi-fi poti sa te conectezi gratis la internet dar numai in locuri unde este un semnal foarte bun sau langa un router.

| CR7ronaldo a răspuns:

Inseamna ca ai wireless pe telefon. daca ai router de la isp care are wireless inseamna ca te poti conecta la internet fara sa ai nicio optiune de net activata