| cocunice99 a întrebat:

deci am si eu o intrebare... unde pot sa-mi fac un jurnal sau o chestie asemanatoare unde pot adauga chestii sau sa scriu cu sclipici sau sa si descarc dar mai bine online nu? va multumesc si app asta da site. il iubesc e super tare...mersi mult si funtitza:*:*:*:*:*:*:*

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Pai stii.Iti poti face un blog! Acolo iti scrii toate parerile tale,intamplarile, gandurile, sentimentele precum un jurnal.Fa-ti un blog.Pentru asta ai nevoie de toate datele tale ...Nr de tel, email si mai multe.Cauta de google. Sper ca team putut ajutaaaaaaa:*! Succes :p