| andreisoci a întrebat:

Buna,deci,am transferat un jucator la fifa 2007, si as vrea sa va intreb ceva,nu stiti cum se pune un jucator de exemplu in atac,un jcuator transferat,ca eu trebuie sa tot il pun la postul lui cand vreau sa joc,deci nu stiti cum se pune sa ramana definitiv pe postul lui? nu sa il tot iau de la rezerve, cine stie

1 răspuns:
| boymenWow a răspuns:

Asculta! Jucatorul dupa ce ai facut schimbare, jucatorul se pune unde vrea el nu alegi tu atac, mijloc, sau varf!