| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa intru la un meci de LoL, dar cand sunt in loading screen imi iese la meniul principal si imi apare The game has crashed, mai jos butonul d Reconnect si daca dau reconectate tot imi da crash continuu. Am reinstalat jocul, am dat repair la launcher si tot nu merge. Ce sa mai fac?

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Uita-te pe youtube riot au propiul lor canal pentru a te ajuta cu problema asta nu stau sa explic ca e greu si mai bine vezi facand ei pe video nu?