| Viperamin322 a întrebat:

Am o problema cu jocul CS:GO.Cam de fiecare dată când intru in meci de competitive/wingman jocul mi se închide în loading,fara sa scrie că ar fi dat crash sau ceva, iar când deschid jocul iar si dau reconect face la fel.Mai are cineva problema asta? Și cum se rezolva? Am reinstalat jocul și tot așa.

2 răspunsuri:
| defusewastaken a răspuns:

Bagi cod si merge

| dhasdhasdhgashdgoul a răspuns:

Instaleaza csgo warzone dupa ce sa instalat apsa pe update linkhttps://www.cswarzone.com/csgo/ ai toate skinurile (funda)