| Stoica_Eduard_1999 a întrebat:

Buna dimineața TPU. Am o întrebare despre metin2 la care nimeni nu mi-a putut răspunde. Când mă duc la grajdar si vreau sa fac lv 2 calul nu pot. Trebuia sa-mi apară opțiunea cum se lupta calarind insa nu îmi apare. De ce? Funda si multe voturi ca am nev de armat.

Răspuns Câştigător
| ValyMT2 a răspuns:

Nu stiu. Poate e un bug. Asteapta si tu pana vine,, revizia'' de miercuri si daca tot nu merge intra pe forum si fa o plangere. Daca vrei un cont de lvl 56 war cu militar sa imi dai un mesaj privat.