| radutzu23 a întrebat:

Buna dimineata membrii TPU. Astazi as vrea sa va intreb ceva despre lol.
Cand intrii in lol, cauti meci, gasesti, intrii, si iti apare fereastra cu toti jucatorii. BUN.
acolo arata la toti cand se incarca.
Intrebarea mea este urmatoarea:
Eu am un Acer aspire V3 571G, 8GB RAM, GT730M (nVIDIA) 4gb de 128 biti, I7 3632QM, 750HDD (harddisk).
si prietenul meu are asa un PC ( I3, 8GB RAM, placa video nu are inca, o are doar pe cea de la INTEL. 1TB HDD(Harddisk).
Atunci cand intram amandoi in lol, lui i se incarca mult mai repede decat mi se incarca mie. El spune ca "problema" este de configuratie de PC, Doamne iarta... cum sa poata sa fie posibil asa ceva cand eu il am mult mai bun ca al lui.
Eu cred ca problema este de la internet. el tot spune ca mereu cand e in lol are netu pfff si pingu f mare. deci care ar putea fi problema care face ca la el sa se incarce mai repede decat la mine? INTERNETUL?
SAU?

Răspuns Câştigător
| Skipper09 a răspuns:

Internetul normal cum sa fie pcul ala slab doamne fereste probabil internetul sau depinde.