| SouLIce a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EH00NBBBM/
Chiar daca ai o placa video un pic mai slaba fata de celalat dar ai un procesor i7 bun

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| h4x0r a răspuns:

A doua varianta, procesorul e mai bun..convinge-te :
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-3632QM-vs-Intel-Core-i5-3230M