| gabiradu2999 a întrebat:

Buna- dimineata TPU! Vreau sa imi fac un server de cs cu mod furien, am tras modul si nu stiu cum sa il fac sa mearga, cum fac rost de ftp, cum il tin aprins fara host, dau o funda cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Nu poti sa ai host fara sa platesti. FTP-ul il vei avea cand vei avea host. Un program de FTP este WinScp sau Filezilla, recomand primul. Daca serverul e hostat, e pornit 24/24 h.

Connect ze.laleagane.ro

| gabiradu2999 explică (pentru AmXjKr):

Am tras modul, imi mai trebuie ceva pentru al deschide in afara de host?

| AmXjKr a răspuns (pentru gabiradu2999):

Nu.