| unicka a întrebat:

Buna dragii mei prieteni! am si eu o problema : am jucat pe Facebook jocul Monster World si vreau sa scap de el, am dat (remove app). se sterge dar tot imi apare la notificatii ca mi se cere una alta de pe acolo si inca apar in lista prietenilor ca si cum as juca, ce pot face si cum sa nu mai mi se trimita notificari si sa dispar din lista prietenilor ca fiind jucator? Multumesc anticipat si dau si

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../settings/
si in josul paginii este Block apps si scrii numele aplicatiei si nu vei mai primi notificari.

| unicka explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Multumesc mult a mers pupici!

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru unicka):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.