| 3ery66 a întrebat:

Buna, e un topic cam ciudatel dar e o intrebare foarte serioasa.
Este despre un joc roblox si poate gasesc persoane care au trecut prin asta.
M-am conectat la un cont, am schimbat parola si m-am deconectat si am uitat parola,
Eu pe cont nu am atasat un email sau nr de telefon ca sa recuperez. Dar DA, introduc parola ce mi-o amintesc si imi zice "incorrect password or name", ce naiba se intampla? Ce sa fac ca sa am contul la loc? Va rog frumos, daca stiti ceva sa ma ajutati, dati-mi mesaj sau scrieti pe topic.
Nu stergeti topicul, va rog chiar am nevoie de ajutor, si stiu ca vb despre alt joc dar na.sad
Daca stiti ceva ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Cu anumite programe daca nu ai formatat pc ul de ex https://www.magicaljellybean.com/passwdfinder/