| Roxana20202 a întrebat:

Bună,era un joc acum mult timp și mă jucam, un joc online.Era cu un băiat baby-sitter cred și ascundea fetele(în frigider,sub pat,etc) și trebuia să reții numele și unde le-ai ascuns,după ce le-ai ascuns vin tații după ele și zic numele și trebuie sa le dai,caut jocul și nu mai știu numele, vă rog ajutați-mă laughing))Multumesc

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca era un joc de tip "flash" de pe platforme din trecut, adica acele jocuri la care te conectai pe un site si le jucai prin intermediul flash player (macromedia) si jucai acel joc, este greu sa mai stie cineva numele/titlul jocului.
Mi-am adus aminte de acea perioada cu aceasta ocaziewinking