| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita pentru raspunsul corect :X, am o mica intrebare si sper sa se gaseasca raspunsul.

Cam acum 1 an jucam un joc, dar nu mai stiu cum se numeste, pentru ca l-am sters. Ei bine, cine imi poate spune numele jocului dupa o mica descriere.

Jocul nu este multi-player, sau cel putin cred ca puteai sa il joci si MP, dar nu sunt sigur.In orice caz eu il jucam SP.Cand incepi trebuie sa selectezi un nume si trebuie sa pui skilluri pentru om. Deci jocul este asemanator cu ceva din epoca medievala. Prima data in acel joc, incepeai cu un tutorial, unde trebuia ca sa dobori niste manechine, cu sabia / sulita, dupa care trebuia sa te urci pe un cal si la fel sa dobori manechinele de pe cal cu sulita. Dupa ce terminai tutorialul te plimbai prin orase, pentru ati cumpara arme, armuri, puteai sa participi la lupte, deci fara armura nimic, si te luptai cu sabia de lemn si scut tot din lemn, sau lance din lemn, sau arc... depinde cum iti pica arma (pentru ca o aveai la intamplare). Daca paraseai orasul aparea aproximativ ca si la medieval total war, sau napoleon total war... sa misti caracterul pe harta.Cand nu mai puteai sa mergi campai, si in acel timp puteai sa fii atacat de banditi, si trebuia sa te aperi. Puteai si sa te intorci in oras, sau sa intri prin alte sate, dar prin satele dusmane daca mergeai te atacau garzile si cetatenii.Si mai are foarte multe lucruri interesante in el. Jocul este foarte interesant, si imi pare rau ca nu il mai am. Va rog sa ma ajutati, dau fundita.

5 răspunsuri:
| Ciufixx a răspuns:

Metin2?

| xXAncaXx a răspuns:

Metin2

| RoaChY a răspuns:

Nu e nici un metin 2 si daca nu ai chef sa citesti... parerea mea e sa nu te mai uiti la intrebari si sa pui raspunsuri aiurite

| RoaChY a răspuns:

Nu metin 2 laughing

| DarkDemonick a răspuns:

Mie lene sa citesc laughing.