| anonim_4396 a întrebat:

Eu joc Sweet Flirt si sunt la episodul 5. Nu stiu cine a luat cheia. Ma puteti ajuta si sa-mi spuneti cine a luat cheia cancelarie? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

Buna!
Daca nu te descurci la episodul 5, uita-te pe forumul jocului la sectiunea "Ghid episoade/solutii". Eu am inteles destul de bine de acolo.
Sau te mai poti uita pe youtube, sunt cateva persoane care fac episoade din Sweet Flirt in romana.
Sper ca te-am ajutat cu ceva. Anunta-ma daca e, si eu joc Sweet Flirt. happy