| alinushuorga a întrebat:

BUna eu joc top eleven pe facebook poate il stiti am nivel 8 calitate 54 echipa costa aproape o suta 50 de milioane si nah stiuca daca vand jucatori de 3 stele mim creste calit medie dar daca i vand pe aia de4 imi scade?

1 răspuns:
| Bertro a răspuns:

Daca ii vinzi jucatorii de 3 stele o sa-ti creasca media, ideea ar fi sa nu ai multi jucatorii sub 3 stele. Daca ii vinzi pe aia de 4 stele o sa-ti scada. Sfatul meu e sa retrogradezi un sezon ca sa-ti formezi echipa, daca nu promovezi nu iti scad stelele la jucatoriwinking