| AndreeaLiv a întrebat:

Eu ma joc pe facebook Family Farm.Imi mergea jocul, iar acum nu mai merge.Am dat la Control Panel (la Add or Remove programs) si din greseala am dat "remove" la unul dintre pluginurile de Adobe Flash Player si acum cand deschid imi apare "Get Adobe Flash Player" (nu mai merge).Am dat pe install si dupa ce dau "run" (cu browserele oprite) imi apare "Only a single instance of this application can run".Cum sa fac sa mearga din nou jocul? Dau fundita happy

1 răspuns:
| Adrian_Surugiu_1998 a răspuns:

Salut. In primul rand sterge pluginurile ""Adobe flash player..."" iar apoi mergi la linkul:http://get.adobe.com/flashplayer/? fpchrome. Debifeaza casuta cu Mc.Afee apoi da instal, un restart la computer si intra pe FB si joaca-te fericit. Distractie placuta :) Sper sa fie de folos raspunsul meu.