| TheBlackCrystal a întrebat:

Am o problema cu programul acela "Adobe flash player", adica incerc sa il instalez dar se instaleaza pana la jumateta apoi da eroare. Acum l-am decarcat iar si cand incerc sa il instalez zice "only a single instance of this application can run ". Nu stiu ce sa ii mai fac ca sa il instalez pentru ca din aceasta cauza nu pot juca nici un joc online sau asculta muzica de pe youtube.
Daca stiti cum sa ma ajutzati va rog spuneti-mi si mie si voi fi recunoscatoare daca merge!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Descarca Adobe flash player si Adobe flash plugin, clic dreapta pe ele "run as administrator".
http://translate.google.ro/....../translate

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da restart la calculator si instaleaza-l din nou... nu vei mai avea probleme.

| spxinsane a răspuns:

Eroarea care iti apare tie (cel putin cea de care ai scris) vine de la faptul ca te rgabesti si ai pornit instalerul de mai multe ori.
Da un restart la calculator.
Instaleaza de aici
http://get.adobe.com/flashplayer/

(debifeaza prostia aia de mcafee antivir ca nu are rost)