| IoanaMaria20000 a întrebat:

cand intru pe youtube nu merge sa ascult muzica, se deschide melodia, dar apare totul negru... nici bara de jos rosie nu e. Asta mi se intampla de cateva minute..fiindca mergea mai inainte, imi aparea sus ceva de Adobe flash player dar din greseala am dat sa nu mai imi apare.
Eu una spun ca e instalat Adove Flash Player, imi apare la "add or remove programs", a da si merge sa ascult muzica la winap happy
ce trebuie sa fac sa mearga iar?
( nu ma prea pricep cu programele si toate chestile astea.)

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Nu ai un flash player instalat.Trebuie sa fie doua nu unul http://fisierulmeu.ro/......2-rar.html

2 răspunsuri:
| IoanaMaria20000 explică:

Gata, am rezolvat. multumesc