| BuffaloSoldier a întrebat:

Eu ma joc un joc Roblox si astazi cand am vrut sa intru pe el de pe browser nu m-a lasat sa il accesez, cred ca antiivirusul l-a blocat. Cum sa il deblochez. Antivirusul este Norton.

3 răspunsuri:
| gabinezu a răspuns:

Cea mai simpla modalitate este să dai click dreapta pe bara de start apoi deschizi din meniul afișat TaskManager apoi dai la Procese/Processes si cauți system32 îl selectezi si apoi apeși pe butonul de oprire.Problema o să dispară pentru totdeauna.

| Juviia a răspuns (pentru gabinezu):

Asa zic si eu xD

| BuffaloSoldier explică (pentru gabinezu):

Nu am chef de glumele talewinking