| Iuliaiulia1993 a întrebat:

Buna. Exista vreo o modalitate sa pot recupera toate pozele pe care le-am avut pe Facebook? Am încercat chestia aia de pe tik tot unde poți descarca datele si postările insa mi-au apărut 2 poze...

7 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

"insa mi au apărut decât 2 poze"
Variante corecte:
-insa nu mi au apărut decât 2 poze
-insa mi au apărut doar 2 poze
Vezi ca Facebook-ul are undeva (nu mai am cont si nu mai stiu pe de rost) posibilitatea de a descarca toate postarile tale. Poze, comentarii, tot. Vezi in setari, cred ca pe la optiunea de stergere cont iti da inainte posibilitatea de descarcare. Succes!

| Iuliaiulia1993 explică (pentru NunuNini):

Te rodea dacă nu ma corectai.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru NunuNini):

Dude, daca tot corectezi invata in balarii sa pui cratima intre mi si au
mi-au
altfel, fara cratima "mi" inseamna nota muzicala "mi"
https://dexonline.ro/definitie/mi

| Iuliaiulia1993 explică (pentru Zuzu1991):

Exact. Râdea ciob de oala spartă?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Iuliaiulia1993):

Exact

| Iuliaiulia1993 explică (pentru DamnedDark):

Buna. Am încercat și aceea metoda insa imi apare doar niște poze pe care le am postat în niște grupuri de vânzări. Însă pozele mele cele postate pe pagina mea nu