| GeoRgiiANna31 a întrebat:

Fani metin.d niste exemple de nume daca puteti :d pentru numele GEORGIANA va rog mult :X funda multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| dark1996 a răspuns:

Uite eu cred ca metin este cel mai prost joc mai bun este counter strike, uite id meu crysty.crryss96 sa jucam cs iti dau eu niste nume frum de de cs le poti pune si in metin G30Rg|aNNNa sau geo|mic

| GeoRgiiANna31 explică (pentru dark1996):

Fii atent tongue nu am jucat niciodata metin..am vrut sa ma apuc dar e o gresealaa. cs am mai jucat. si ce sa zic. cu toate ca sunt fata. imi place mult de tot happy

| dark1996 a răspuns (pentru GeoRgiiANna31):

Hai sa te vad ce poti in counter-strike uite un sv, cs.fioriginal.ro eu sunt -qN- # Star :*

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

XGeorgiana63X. Funda?