| lor3nutza a întrebat:

Buna fetelor cele care jucati Lady Popular va putet accesa contul caci eu nu ||FUNDA

1 răspuns:
| AntoniaCristina a răspuns:

Da uite ce trebuie sa faci intra pe:www.login.ladypopular.ro si te duci la log in si scrii ce iti cere, deci trebuie ca parla sa fie toata si exact ca prima data... la fel siusername adica numele de utilizatr nu numele fetei! Choose a username and password, provide us with your email, and then you will be redirected to the game.
Username:
Password:
E-mail:
If you have promo code, enter it here
Terms and Conditions
Game rules
I Agree
Register via Facebook
......usernameul care l-ai scris la registration! Funda?