| Jackandrei a întrebat:

Buna fiecare, am facut un server de minecraft si as poate v-ar placea... Ma puteti ajuta sa faceti sa fie mai populat acest server?
Am deschis un nou server profesional de Minecraft 1.7.10 cu multe pluginuri cum ar fi AutoRank,floAuction, toate joburile,
economy,vote si multe altele! Server exceptional cu staff activ,prietenos,amabil, cu foarta multa experienta in cautare de admini! Servarul
Este 99% online! Cu multe eventuri pe zi!
Va asteptam cu mare drag pe MC.VZG.RO. Ip-ul servarului este 89.40.105.133:25565!
Multumesc anticipat dau funda cine aduce cei mai multi playeri

1 răspuns:
| EddyLotuPeper a răspuns:

Uite cum facem : daca ai skype mi-l dai vb noi eu te ajut aduc toti playeri care ii stiu ca se joaca mc dar imi dai si OP! Daca ai skype zi-mi-l!