| VIATAeGREA a întrebat:

folosesc windows 7 ultimate 32-biti am observat ca jocurile nu merg bine pe el de exemplu se schimba cv "color scheme" + ca joc si metin si pe el da o eroare cu? si pot da sa sau nu precizez ca imi inchide metinul si dupa apare aia, la cei cu alt windows nu le da acea eraore. as putea face ceva din setari ca sa fie mai bun pentru jocuri? grafica e de vina sa fac culorile ca la windows xp sa schimb ceva sa fie ca la windows xp sa nu-mi mai dee erori? precizez ca am laptop 4gb ram e destul de bun. multumesc mult pentru raspunsuri sper sa imi fie de ajutor. cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi sau sa nu fie bun windowsu-l nu iti spune ceva de rezolutie?

| sorin100 a răspuns:

Nu este nimic in neregula.si eu a acelasi laptop de 4gb cu win 7 32bits si tot asa imi face. e de la culoarea din bara un fel de alb transparent dar tot continua sa faca asa