| Sherif77 a întrebat:

Harta din GTA V (locurile) exista si in viata reala?

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Nu! GTA5 nu este creat dupa vreo mapa reala. Este o mapa virtuala grand teft auto 5.

Sunt zvonuri ca Cei de la )(Rockstar Games)( ar putea avea ambitii imense pentru GTA 6, harta jocului urmand sa acopere Statele Unite ale Americii! Intreaga tara! Jocul este deja in faza de dezvoltare si va fi mai mare decat GTA 5
Totul este insa la stadiul de zvon, fiind mai probabil ca GTA 6 sa includa mai multe orase mari din SUA, nu numai un oras.