| angelamaria a întrebat:

Ieri cand am vrut sa intru pe contul de facebook nu mi-a mai mers, mi s-a spus ca nu as fi o persoana reala. As putea sa recuperez contul in vreun fel? Va rog daca stiti ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Pune o poza cu ce iti apare ca sa vad care-i treaba.

| DarkShadowOne a răspuns:

La pagina in care iti creezi contul, completeaza tot cu adresa de email pe care ai avut-o pe contul tau.Ar trebui sa-ti zica, ca email-ul este deja luat. Ar trebui sa-ti apara o casuta cu poza ta de profil si trebuie sa-ti scrii doar numele. Daca nu merge, fa acelasi lucru dar da click pe butonul de "lost password?". Ar trebui sa-ti trimita un link spre Facebook si dupa aia incearca sa te conectezi. Daca nici asta nu merge, completeaza chestia aia... Succes!

| Costin_Petre_1999 a răspuns:

Eu as zice sa iti schimbi parola
poate ca cineva tia spart contul

| Metin20 a răspuns:

Dai am uitat parola iti scrii id de ymeil pe care e contul si parola care veri sa fie asta e tot. Funda?