| anne2marya a întrebat:

cine stie cum as putea sa intru pe contul meu de pe facebook cand acesta e blocat, sau ce as putea face sa recuperez contul?

1 răspuns:
| Maiky a răspuns:

Daca a fost banat nu poti face decat sa astepti termenul limita de deblocare a contului acesta fiin in majoritatea cazurilor 30 de zile dar daca ai facut ceva mai rau contul tau poate fi blocat pentru totdeauna depinde cel mai bine e sa citesti regulile de pe facebook acolo vei gasi mai multe informati bafta