| DenyysukDeny a întrebat:

Imi dati si mie un sv. privat de wow unde nu trebuie sa platesc ca sa ma inregistrez sau ca sa descarc clientul.
RAPID.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Eu am jucat mult pe wowreach.com. Daca vrei un server mai populat alege multen wow. Daca vrei un cata plin de romani joaca pe freakz. Daca ai nevoie de ajutor in legatura cu descarcarea clientului lasa comment si te ajut cu placere happy. A si world of the gods daca vrei server fun.