| AdelinaDinu1996 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum sa intalez toate expansiiunile Sims 3? Macar ordinea si cum pun crackul, ca in rest ma descurc.

3 răspunsuri:
| 400B a răspuns:

Pot sa te ajut, spune-mi doar de unde l-ai descarcat?

| AdelinaDinu1996 explică (pentru 400B):

Ideea e ca nu l-am descarcat inca, am avut sims 3 baza,si am instalat si alt expansion gen (pets) ei bine a mers,si am vrut sa instalez si alte expansiunii si nu mai stiu, am gasit oridinea expansiuniilor care trebuiesc instalate,dar nu stiu sa pun crakul si cand sa fac update, ma poti ajuta sa imi explici cand pun crakul, de unde il iau si unde il pun, la fel si cu update, te rog :****

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdelinaDinu1996):

Pai faci update, apoi pui crack-ul, atata tot, da' sa ai grija la ordinea aia a expansiunilor.