| RaluuX a întrebat:

Imi puteti recomanda jocuri online care trebuie downladate? Multumesc anticipat...Primul raspuns care imi este de folos primeste funda

Răspuns Câştigător
| ReBoOt a răspuns:

WoW,4 story, metin2, perfect world,forsaken world,Battle of the imortals,jade dinasty,ether saga odyssey,heroes of three kingdoms,legend of martial art, torchlight,..., daca nu le gasesti caura pe http://www.perfectworld.com/ acolo sunt toate de la Perfect World in jos

3 răspunsuri:
| YonyWowIceman a răspuns:

Metin2 ro sau private,Shaya,atlantica, twelve sky2, microvolts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Jojo's fashio show 1, 2, 3, 4, sau 5
Dinner dash 1, 2... etc.
Wedding dash
Burger rush
sau daca te plictisesc cu exemplele intra chiar tu pe playfirstgames si vei gasi acolo o varietate de jocuri!
De asemeni, poti incerca si moshi monsters, solipskiersi, si jocuri de pe miniclip cu mentiunea ca sunt online.
Sper ca te-am ajutat!
Distractie placutaaa! big grin

| ReBoOt a răspuns:

Http://www.perfectworld.com/ are multe jocuri care trebuie descarcate