| savinalexandruionut a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri mai realiste gen Counter Strike doar ca ceva cu razboi ca delta force cu grafica buna etc... funda

Răspuns Câştigător
| L4WRlD34TH a răspuns:

Jocul Call of Duty- Modern Warfare 3 e cel mai bun! Razboi in aproape toate capitalele lumii tot felul de arme... Poate il gasesti si tu pe net daca nu lasa id te contactez eu. Funda te rog big grin!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Sunt foarte multe, la majoritatea asta e scenariu (lupte, razboaie).

Te-as sfatui sa incerci:

-Battlefield Bad Comapny 2
-M.I.A Mission In Asia
-Homefront
-Medal Of Honor Pacific Assault
-Iron Front
-Far Cry 2
-Arma 2
-Brothers In Arms
-S.T.A.L.K.ER Call Of Pripyat
-Conflict Desert Storm
-Freedom Fighters
-Wolfschanze 2
-etc.

Bafta!

| savinalexandruionut explică:

Id aly_alex44

| PisicaCuSniper a răspuns:

Call of duty este cu razboaie si trebuie sa indeplinesti misiuni numai ca nu-i onlinesad