| ZOUKYE a întrebat:

Buna!:*imi spune cineva cum pot sa pun caactere calumea la alianta in jocul bitefight?big grin

Răspuns Câştigător
| Acasete a răspuns:

Te duci in Start (iconita rotunda cu cele 4 forme colorate daca esti pe windows 7/vista sau pe butonul verde pe care scrie "Start" daca este pe XP).
Daca ai Windows 7/vista, scrie in casuta de cautare "charmap".
Daca ai Windows XP, intra pe "run" si acolo scrii "charmap.exe".
Si o vezi o lista cu toate font-urile de pe PC-ul tau si iti alegi de aclo ce caractere vrei.