| ungureanu11 a întrebat:

Buna imi spuneti si mie jocuri foarte frumoase plss. Dau fundita

1 răspuns:
| VIRUSX a răspuns:

Total overdose red alert wolfenstain metin2 talisman condamned call of dudy sims cunter strike asasin creed Prototype NFS : Carbon Far Cry 2 Crysis Call of Duty 5 : World at war Avatar: The Game Resident Evil 5 Mafia2 X-Men Origins: Wolverine Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Stranglehold Hitman Constantine alea care liam scris cu litera mare le joc si eu si ti le recomandez