| RodeghieroGiulia a întrebat:

In legatura cu jocul Lady Popular.

Care este numele domnisoare dvs?

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Pai, am jucat acest joc numai cateva zile, apoi m-am lasat, uitasem de el. Si cand m-am reintors la joc, mi-a aparut un mesaj ca, cica, a murit de foame, c-a slabit mult prea mult, din pacate. Nick-ul meu era: SundarSitaara, din cate-mi aminteschappy.
In fine, nu prea-mi dau seama de ce-ai pus aceasta intrebare, ca pana la urma, ar trebui sa le dai tuturor cate-o fundita, pentru ca-ti raspund la intrebarehappy. Si, oricare, ar fi raspunsul in legatura cu numele domnisoarelor fiecareia, ar fi corect, pentru ca nu conteaza ce nick au, sper ca ma-ntelegihappy.
Oricum, cu toate acestea, mi-a facut placere sa-ti raspund la intrebarehappy, care este foarte interesanta, de altfel!