| EzoPunctt20 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca AQ [Adventure Quest Worlds] : Se pare ca momentan, nivelul maxim este pana la 35. Asa cum l-au marit de la 30 la 35 mai demult, o prietena mi-a zis ca se va mari de la 35 la 40 de aceasta data. Voi ce stiti? [funda pentru cel mai complet raspuns ]winking

Răspuns Câştigător
| Bendes a răspuns:

Pai da s eva mari pana la 40 asa cum a spus Bellen... nu-i oficial

3 răspunsuri:
| Robyyyy96 a răspuns:

S-a marit pana la lvl 45!

| Danutmiszovits a răspuns:

Sa marit pana la 50 funda?

| DjRobo a răspuns:

Pai eu sunt lvl 45 aproape cel mai bun din Romania, deci maximul de lvl este de 45!