| Adina981 a întrebat:

Intrebare pentru. cei care joaca Buggle pe facebook : Am ajuns la nivelul 25 si am castigat de 2 ori dar imi arata tot GAME OVER si nu inteleg de ce sad. Daca stiti sau vi s-a intamplat si voua va rog spuneti-mi si mie ce ati facut :*

Răspuns Câştigător
| Yzzza a răspuns:

Trebe sa ai mierea aia galbena din tubu ala, umpluta pana la o stea cel putin ca sa treci nivelu. Am patit-o si eu de multe ori si ma enerveaza cand mi-ar mai trebui un milimetru pana la stea si nu ajunge pana acolo.

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 11 dar nu-mi dau seama de ce fiindca la primele 10 nivele le-am trecut imi aparea toate 3 stelele si nu imi apar cele 3 stele la nivelele urmatoare ce sa fac mi se termina repede bilele acelea daca ar fi mai multe as termina nivelul dar nu pot

| aumih16 a răspuns:

Pai sa-ti spun o treaba probabil ai ramas fara balonase ca si mie mi s-a intamplat acelasi lucru iti spunea sorry you run out of bubbles adica numai ai balonase nu stiu sigur cred ca va trebui sa reiei nivelul asta ma gandesc si eu cum reusesc sa distrug toate balonasele alea ca sa trec nivelul fara sa se termine balonasele ca alea sunt putine mi se pare si imi este destul de enervant imi vine sa joc altceva decat jocul asta prost

| Adina981 explică (pentru aumih16):

Nu cred ca e asta, ca eu joc jocul, il castig si in loc sa zica Congration sau ce mai zice, imi zice GAME OVER sad

| Adina981 explică (pentru aumih16):

Nu, nu e asta. eu termin nivelul si imi apare game over straight face

| aumih16 a răspuns:

Inca ceva mai am de adaugat imi zice la inceput if you pop the rhino bubble it will block the center jar for 7 turns adica trebuie sa fac 7 mutari sau ce anume mai exact daca poti sa-mi spui si mie

| Adina981 explică (pentru aumih16):

Nu stiu sad asta nu am patit happy