| AlinnutSsa a întrebat:

Buna happy

Intrebare pentru fetele ce joaca Lady popular...

Voi ati reusit sa faceti jocul master mind confused

Ca eu nu ma chinui de cateva zile sa il fac si nu mai rezist. miau sarit capacele de la atatia draci angry

Ma puteti ajuta?

Nu stiu daca e bine sa am incredere in voi sa va dau parola

id`ul meu este: alinnutssa_lovely_forever [ nu dati add daca nu vreti sa ma ajutati!]

Domnisoara mea este: Bella Culllen

Merci ofer funda [LoOoL] love struck

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai la master mind trebuie sa gicesti combinatia aleasa de computer pentru inceput cauti cele 4 culori care formeaza combinatia finala.
pentru inceput pui toate casutele pe albastru--->daca iti da o bila neagra inseamna ca in combinatia finala este o casuta albastra... daca iti da 2 inseamna ca sunt 2 daca 3--->3 casute la final
iar daca iti da 4 inseamna ca ai ghicit combinatia. daca nu iti da nimic langa treci la galben si faci ca la albastru apoi la celelalte culori pana ce gasesti 4 culori... apoi pe o hartie iti faci toate combinatiile posibile cu cele 4 culori gasite(am uitat sa spun iti notezi pe o hartie care sunt culorile)...la inceput o sa te incurce explikatia.si daca vrei imi poti da numele si parola caci eu am domnisoara de level 13 trycsy cauta`ma si vezi