| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

Intrebare pentru fetele ce joaca Lady popular...

Voi ati reusit sa faceti jocul master mind angry

Ca eu nu angry ma chinui de cateva zile sa il fac si nu mai rezist. miau sarit capacele de la atatia draci

Ma puteti ajuta?

Nu stiu daca e bine sa am incredere in voi sa va dau parola thinking

id`ul meu este: alinnutssa_lovely_forever [ nu dati add daca nu vreti sa ma ajutati!]

Domnisoara mea este: Bella Culllen

Merci ofer funda [LoOoL] love struck

Răspuns Câştigător
| Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza a răspuns:

Pui la nimereala patru culori si apoi iti arata in drept buline albe(culori bune, dar ne plasate bine )sau negre(plasate bine), incerci pana iti arata 4 buline negre.