| Bogdan1069 a întrebat:

Buna intrebarea este legata de MEtin2Ro am un rib+7 pm26 si pc-10 am 2 pietre reusite pe el ar putea sa-mi reuseasca cu un bless? Va rog daca stiti strategii cum sa fac sa nu esueze va implor spuneti-mi-le si mie pe ce mapa pot + ribul?

1 răspuns:
| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Pai trebuie sa nu ai calul in preajma. In al doilea rand sa ai loc in inventar si mai multi bani. Daca il faci cu bless du-te la pescar map1 sau depozit. Mie mi-a mers de multe ori. Fundahappy