| catalino200 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Cand fac P pe metin2, P la magii, stiti vreun secret cum sa fac nu esueze? adica sa mearga una dupa cealalalta, sa reuseasca toate! Multumesc anticipat dau funda!

3 răspunsuri:
| g0d a răspuns:

Toti am incercat asa keva dar iti spun n-ai cum... trebuie sa esueze dar te invat ceva dar serverul are 4ch sau 2 te duci pe ch2 map2 si faci acolo P si nu vine nimeni sa te bata. Funda? si daca imi poti spune ke metin este ar fi foarte bine

| Mangeyoku a răspuns:

Din pacate nu exista un asa secret,dar,daca esti inteligent, cauti un hack are functioneaza, eu, am gasit ceva hack-uri ce functioneaza inclusiv pe ro
Bafta, sper sa reusesti cu P-urile

| catalino200 explică (pentru Mangeyoku):

Man, dai add la catalinstoica1998@yahoo.com, daca e bun hack dau funda