| FrameR a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi dar este pentru cei care joaca Metin2Ro: Cine stie un hack sau program sau cum vreti sa-i spunteti voi, care sa imi spuna si mie sansa de reusita la fierar... Spre ex: Bag Rib la +9 si sa-mi apara acolo intro fereastra 65% sau mai stiu eu dar doar atat nu vreau levelbot etc. Si va rog nu mai spuneti ca nu exista..ca imi voi lua ban sau mai syiu eu ce... Daca nu stiti nu nu scrieti, dar cine stie va rog sa-mi dati si mie un link si sa-mi spuneti cum se instaleaza ca m-am saturat sa-mi tot esueze chiar si la +1 ca eu nu am bani de bless-uri sad! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| andrejko111 a răspuns:

Eu nu stpun ca nu exista exista dar toate au virusi...Nu te sfatuiesc se ti le iei

| FrameR explică (pentru andrejko111):

Nu conteaza imi asum riscul atata timp cat merge si ma va ajuta! M-am saturat sa-mi tot buseasca fierarul itemele! Stii ce inseamna sa-ti esueze triton, otel sau alte iteme care costa o groaza de bani chiar si la +1 sad?

| andrejko111 a răspuns (pentru FrameR):

Da stiu eu am experienta in metin2 ro 6 ani si chiar si la lvl 97 mia esuat otel +8. Exista dar acel virus pe care il are hackul este unul care iti poate virusa pc-l asa ca nu o sa-l mai poti deschide...In plus mai bine ia-ti un hack de yang si asa o sa poti cumpara mai multe iteme si nu o sa mai spui niciodata ca costa o graza de bani.

| FrameR explică (pentru andrejko111):

Am cautat o gramada de hackuri... Niciunul nu a mers singurul hack bun a fost M2bob dar s-a desfiintat... Daca stii tu vreun hack bun indiferent ca e fishboot sau lvlboot te rog da-mi link-ul sad!

| andrejko111 a răspuns (pentru FrameR):

Ai ghinion cu mn.Eu am jucat doar odata cu m2bob si cand s-a desfiintat nu am mai jucat cu hack niciodata in viata.Si apropo nu are rost sa joci cu hack. Tiam spus eu am facut lvl 98 fara hack.Imi mai trebiua o bulina si faceam 99 da apoi mi s-a stricat pc si de atunci nu ma mai joc metin2.