| Birtia_Adelin-marius_1998 a întrebat:

intrebarea mea este cum sa scot din telefon un video filmat de pe telefonul meu si sa-l pun pe calculator ca am bagat cablul de date si am cautat prin fisiere dar nu l-am gasitasa ca cu ce aplicatie sau altceva sa fac transferul.
Telefonul meu este Sony Xperia miro st23i
si calculatorul este HP compaq dx2000 MT
N-am net prin wireless.
primul raspuns bun si si sa functionze i-a fundita portocalie

Răspuns Câştigător
| Diana_Anamaria_1992 a răspuns:

Ai mutat/copiat video-ul de pe tel pe cardul de memorie? daca nu muta-l/copiaza-l si introdu din nou cablu de date in calculator si o sa-l gasesti

1 răspuns:
| RaduHD a răspuns:

Cauta pozele in telefon si mutale pe cardul Micro-Sim. Majoritatea cablurilor de date citesc numai cardul micro-sim nu si memoria internala (integrata) a telefonului.