| Dooolce a întrebat:

Iti ia bani in realitate daca joci Lady popular sau e gratis?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, il poti juca online deci parerea mea este ca e gratis. Eventual or fi niste "chestii" pe care le poti accesa pentru a-ti imbunatatii avatarul pe care sa le cumperi cu bani reali (Ca-n orice joc de altfel) dar jucatul e gratuit.
Distractie placuta!

| ShyBirds a răspuns:

Salut! In primul rand, ca un site sa iti ia banii tu trebuie sa ii dai niste date personale (cum ar fi codul PIN, adresa, telefonul).Nu iti fa griji.In general fiecare site de jocuri cu level si locuinta pentru fete are varianta free si varianta pay for. Sper ca ti-am fost de folos!

| Adelyna987 a răspuns:

Lady popular e un joc gratuit nu este cu bani dar daca cumperi diamante cea ce nu e obligatoriu trebuie sa platesti in realitatea deci in concluzie nu este un joc cu bani si poti juca linistita dar ai grija baga virusi eu am renuntat la el dupa ce mi-a virusta calculatorul!